Reklamní studio LuPa

Reklamní studio lupa poskytuje kompletní reklamní služby. Firma působí na trhu od roku 1995, má více než 25 let zkušeností s komplexním servisem v oblasti reklamy. Vždy se snaží nabídnout to nejlepší řešení pro každého zákazníka.

www.lupa-pv.cz

Reklamní agentura VENDI s.r.o.

Reklamní agentura Vendi nabízí zákazníkům kompletní marketingové služby. Jejich cílem je stát se externím marketingovým oddělením pro klienta a šetřit jeho výdaje.
Práci z praxe našich studentů můžete vidět i na webu firmy – úkolem bylo grafické zpracování piktogramů na webu

www.agenturavendi.cz

Ateliér Navara FOTO

Svatební, módní a reklamní fotograf Lukáš Navara je nejen fotografem, ale nabízí i související služby včetně pronájmu vlastních ateliérů. Naši studenti se na praxích seznamují s technikou, základy i vlastním fotografickým projektem.

www.navarafoto.cz

Úklidová společnost IF Facility

IF Facility je úklidová společnost s dlouholetou tradicí, zajišťuje kompletní servis v oblasti Facility Managementu pro firemní klientelu, působí po celé České republice.

Nabízí praxe z různých částí společnosti. Pokud se věnujete médiím a grafice, budete se podílet na grafickém zpracování našich newsletterů a nabídek produktů, vyzkoušíte si focení produktů a jejich finální úpravu.

Pokud se spíše chcete dozvědět více o managementu a o tom, jak funguje společnost, můžete nasbírat zkušenosti na obchodním a mzdovém oddělení, kde se dozvíte, jak se připravují nabídky a zpracovávají mzdy, nebo na účetním oddělení, kde se naučíte důležité základy účtování.

Vypomáhat můžete i manažerům, kteří se starají o plynulý chod zakázek. Budete cestovat po České republice a naučíte se, jak vést zaměstnance a zajišťovat spokojenost našich klientů.

www.iffacility.cz

B. S. Kings security

Společnost B.S. Kings zajišťuje profesionální bezpečnostní služby organizacím i soukromým osobám. Poskytuje dohled nad firmami, areály, soukromými domy i na společenských akcích a eventech, a takté pult centrální ochrany i zásahovou skupinu.

Nabízí praxe pro studenty, kteří se zajímají o fyzickou ostrahu a zabezpečovací systémy. V rámci praxí se setkáte s řízením ostrahy a naučíte se, jak pracovat s pultem centrální ochrany. Budete pomáhat manažerům ostrahy při vedení zaměstnanců a zajišťování spokojenosti našich klientů. Dozvíte se, jak vypadají typické směny našich zaměstnanců a vše, co se od nich očekává.

www.bskings.cz

Melzer spol. s r.o.

Melzer spol. s r.o. je největším dodavatelem informačního systému QI v ČR (Gold partner). Společnost MELZER vznikla v roce 1992 jako ryze česká firma a poskytuje služby v souvislosti s implementací a následnou podporou provozu informačního systému QI, jenž na našem trhu využívá více než 1000 firem. Díky bohatým zkušenostem a množství realizovaných projektů se řadí mezi úspěšné a významné firmy v oboru informačních technologií.

V rámci praxe studenti nahlédnou do problematiky zavádění a podpory informačních systémů. Pochopí, na co potřebují společnosti informační systém, a sami si s ním vyzkouší pracovat. Dále se seznámí s běžnými podnikovými procesy a jejich podporou v ERP systému.

www.melzer.cz

RWS Moravia IT s.r.o.

RWS je světový lídr v oblasti překladů a lokalizace, řešení podpory duševního vlastnictví a jazykových služeb v oblasti biologických věd. Jejich globální tým pokrývá více než 250 jazyků, poskytují lokalizační služby pro digitální svět.

rws-moravia

Habro

Firma Habro se specializuje na prodej a servis počítačů, ICT balíčků, projektorů, tabulí a dotykových zařízení pro školy. Dále poskytují školení v oblasti výpočetní techniky. V rámci Olomouckého kraje, a zvlášť na Prostějovsku spolupracují na řadě projektů souvisejících s propagací internětu do škol a vzdělávání v oblasti IT.

www.habro.cz